Perfekt til martini
25 års garanti mot glasspest og kantskår
Ideelle for alle cocktailer
Enkel rengjøring
Perfekt for hjemmebaren
Stilfull presentasjon
Elegant design
Tåler oppvaskmaskin
699,-
Produktdetaljer
Cocktailglass / martiniglass Nick & Nora Mixology 4 stk fra Luigi Bormioli. Det vakre designet utstråler kvalitet og holdbarhet, og utformingen er også lettere å drikke av en de typiske V-formede martiniglassene.
Cocktailglassene er oppkalt etter Hollywood-duoen Nick og Nora Charles, spilt av William Powell og Myrna Loy. I filmene om Nick og Nora drikkes det oftest martini cocktails. Glassene er laget av Luigi Bormioli’s egne patenterte SON.hyx® blyfri krystalline glass som gir en fantastisk glans, klarhet og styrke! Det er 25 års garanti mot skår og glasspest.
Glassene kan vaskes 1000 ganger i oppvaskmaskinen uten endringer. Oppvaskprogram på maks. 55 °C anbefales for å bevare glassets klarhet. Uten bly og tungmetaller.