Hopp til hovedinnhold

Logo for TEC7

GUMMIFORSEGLING SPRAY 500ML

    0 av 5

    Umiddelbar vanntetting av små sprekker og hull

    Rask reparasjon av takrenner, pipebeslag, nedløp, ect.

    Korrosjonsbeskyttende

    Fleksibel, ideell for bruk på campingvogner, tilhengere, båter, etc.

    Overmalbar etter 90 minutter

    For både innendørs og utendørs bruk

    Betal nå, senere eller del opp. Les mer.

    399,90

    Nettlager 11 på lager


    Se hvor raskt du kan få varen

    399,90


    Produktdetaljer

    Bruksområder
    Takrenner, overganger mellom beslag og tak, m.m., men også for beskyttelse mot rust på metall, f.eks. metallplater, smijernsporter, gjerdestolper, etc. Den tetter enkelt alle små skruehull og utette skruer, som f.eks farmerskruer i ståltak. Beskytter og forsegler deler og overganger på campingvogn, bobil, tilhenger, etc.

    Rubber Seal Spray en er fleksibel gummibasert reparasjonsspray som tetter og forsegler alt fra små hull til lange sprekker og revner.

    Den hefter på de aller fleste overflater som metall, aluminium, tre, vinyl, PVC, mur, betong, asfalt, takpapp etc., og gir et beskyttende lag mot fukt og korrosjon. Den tåler temperaturer fra -40 °C til +90 °C, er 100 % vanntett og overmalbar etter 90 minutter.

    Rubber Seal Spray er spesielt godt egnet for bruk på takrenner, overganger mellom beslag og tak, m.m., men også for beskyttelse mot rust på metall, f.eks. metallplater, smijernsporter, gjerdestolper, etc. Den tetter enkelt alle små skruehull og utette skruer, som f.eks farmerskruer i ståltak. Beskytter og forsegler deler og overganger på campingvogn, bobil, tilhenger, etc.