CHAMPAGNEGLASS 27CL 2STK ATELI
CHAMPAGNEGLASS 27CL 2STK ATELI

LUIGI BORMIOLI CHAMPAGNEGLASS ATELIER 27CL 2STK

Se alt fra LUIGI BORMIOLI
Svært holdbar kant
Svært holdbart mot støt
Krystallglass fritt for bly og tungmetaller
25 års garanti mot glasspest og kantskår

Betal nå, senere eller del opp. Les mer.

Kjøp produktet
399,-

7 På nettlager
Sendes i dag!

Se hvor raskt du kan få varen

Logg inn for å legge i ønskeliste

LUIGI BORMIOLI CHAMPAGNEGLASS ATELIER 27CL 2STK

Champagneglass i høy kvalitet fra italienske Luigi Bormioli.

Glasserien LB Atelelier er laget for vinelskere, både entusiaster og profesjonelle. Moderne, spesielt design gir god spredning av aroma i glasset og indikerer også hvor mye glasset skal fylles. De karakteristiske kurvene gjør glasset enda mer motstandsdyktig mot støt.

Atelier-serien er en del av Luigi Bormiolis Accademia-kolleksjon som er designet for å få det absolutt beste ut av vinen. Derfor er glassene i de ulike seriene optimalisert for de ulike vintypene.

SON.hyx® er Luigi Bormiolis nye glassteknologi. Dette er en glassmasse som er svært slitesterk, motstandsdyktig og den er fullstendig gjennomsiktig.

Om SON.hyx® glass:

  • Svært holdbar kant
  • Svært holdbart mot støt
  • Stetten er tynn og elegant og helt uten «søm», stetten er også forsterket med titan. Glass og stett blir svært slitesterkt mot torsjon.
  • Glasset er helt klart og holder seg gjennomsiktig og med høy glans i mange år. Farge og substans gjengis på en best mulig måte.
  • Vaskes glassene ved anbefalt temperatur(maks. 55°C), kan glasset fint vaskes 1000 ganger i oppvaskmaskinen uten at du ser forskjell.
  • Krystallglass fritt for bly og tungmetaller.
  • 25Års garanti mot glasspest og kantskår